Spjälband med pärlbroderi

Spjälband med pärlbroderi
Spjälband med pärlbroderi
Spjälband med pärlbroderi
Spjälband med pärlbroderi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPJÄLBAND, 1900-talets första hälft, med pärlbroderi, längd ca 175 cm

Slitage

243842

2014-04-29