Makode Linde

Makode Linde
Makode Linde
Makode Linde
Makode Linde

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINDE, Makode (samtida): (2) Figurer, signerade och numrerad Makode 27/65 respektive 23/65, litografi, ca 31x25 cm

243848

2014-04-29