Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LINDE, Makode (samtida): (2) Figurer, signerade och numrerad Makode 27/65 respektive 23/65, litografi, ca 31x25 cm
243848
2014-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här