Sifon

Sifon
Sifon
Sifon
Sifon
Sifon
Sifon

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIFON, 1900-talets första hälft, märkt Sparklets makers London, Made in England, höjd 34 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad, patroner finns att köpa i handeln

243854

2014-04-29