Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats för hörn, 1800-tal, nyrenässans, valnöt, på hjultrissor, höjd 146, 119x62 cm
Slitage
243862
2014-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här