Figuriner porslin Toby jug Staffordshire
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FIGURINER, 4+2 st, porslin, 1800-tal, Staffordshire (inkl. bordslampa) samt 2 st "Toby Jugs", höjd ca 15-39 cm
Krackeleringar, skador, lagningar, getens öra saknas, glasyrnagg, ej funktionstestad bordslampa
243880
2014-04-30