Vaser Kina sekelskifte 1900

Vaser Kina sekelskifte 1900
Vaser Kina sekelskifte 1900
Vaser Kina sekelskifte 1900
Vaser Kina sekelskifte 1900
Vaser Kina sekelskifte 1900
Vaser Kina sekelskifte 1900
Vaser Kina sekelskifte 1900
Vaser Kina sekelskifte 1900
Vaser Kina sekelskifte 1900
Vaser Kina sekelskifte 1900

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 1 par, sekelskifte 1900, Kina, famille verte, hänklar i form av ödlor, dekor med delvis beridna figurer, höjd ca 24,5 cm

En med omfattande lagning, en med spricka, nagg samt bränningsdefekt

243881

2014-04-27