Piedestal Rörstrand

Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 500 SEK

PIEDESTAL, URNA, sekelsskifte 1900, Rörstrand, delvis förgylld dekor, höjd ca 88+32 cm

Krackeleringar, urna med sprickor, krackeleringar

243882

2014-04-27