Teskedar saltskål sockertänger silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TESKEDAR, 10 st, SALTSKÅL, SOCKERTÄNGER, 2 st, silver, 1800/1900-tal, totalvikt ca 265 g

Monogram och bucklor

243907

2014-04-30