Stig (Slas) Claesson pastell
2014-04-30
243918
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Landskapsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson 74, pastell, 42x52 cm