Vas Berndt Friberg Gustavsberg studio

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, stengods, blå harpälsglasyr med bruna inslag, signerad Friberg Gustavsbergs studio Å, höjd 14,5 cm

Glasyren med smärre repor

243919

2014-04-30