Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VAN MEYTENS, Marten, hans krets (1700-tal): Man med spetskrås, olja på duk, 59x45 cm
Dubblerad
243926
2014-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här