Van Meytens hans krets olja

Van Meytens hans krets olja
Van Meytens hans krets olja
Van Meytens hans krets olja
Van Meytens hans krets olja

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VAN MEYTENS, Marten, hans krets (1700-tal): Man med spetskrås, olja på duk, 59x45 cm

Dubblerad

243926

2014-04-30