Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STIG LINDBERG, samovar, Gustavsberg, stengods, brun glasyr, signerad Stig L. Gustavsbergs studio, höjd 40,5 cm, 5 flaskskyltar i brunglaserat stengods medföljer
En flaskskylt med nagg
243928
2014-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här