Samovar Stig Lindberg Gustavsberg samt flaskskylta

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG LINDBERG, samovar, Gustavsberg, stengods, brun glasyr, signerad Stig L. Gustavsbergs studio, höjd 40,5 cm, 5 flaskskyltar i brunglaserat stengods medföljer

En flaskskylt med nagg

243928

2014-04-30