Schackleton olja

Schackleton olja
Schackleton olja
Schackleton olja
Schackleton olja
Schackleton olja
Schackleton olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHACKLETON, W.A (1900-tal): Timmerlast, signerad, olja på duk, 47x66 cm,
Inköpt på Beijers Auktioner

Vågig duk

243929

2014-04-30