Antoni Tapies färglitografi

Antoni Tapies färglitografi
Antoni Tapies färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONI TAPIES, (född 1923): Komposition, 1974, signerad och numrerad Tapies 85/100, färglitografi, editerad av Erker-Presse St. Gallen, ca 90x64 cm
LITTERATUR: Galfetti 404

243934

2014-04-30