Yrjö Edelmann färglitografier
2014-04-30
243940
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): (2) Skrynklat papper, signerad och numrerad Y Edelmann 238/250, färglitografier, 28x19 cm inom passepartout