Skål Björn Wiinblad Danmark
2014-04-30
243942
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BJÖRN WIINBLAD, skål på fot, Björn Wiinblad, Danmark, lergods, signerad och daterad -72, höjd 31,5, diameter ca 22 cm
Bruksslitage