Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BJÖRN WIINBLAD, skål på fot, Björn Wiinblad, Danmark, lergods, signerad och daterad -72, höjd 31,5, diameter ca 22 cm
Bruksslitage
243942
2014-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här