Arthur Luiz Piza färgetsning

Arthur Luiz Piza färgetsning
Arthur Luiz Piza färgetsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIZA, Arthur Luiz (född 1928): Komposition i rött och grönt, signerad och numrerad Piza 94/99, färgetsning, 55x81 cm

243954

2014-04-30