Tennsoldater Alymer Spanien

Tennsoldater Alymer Spanien
Tennsoldater Alymer Spanien
Tennsoldater Alymer Spanien
Tennsoldater Alymer Spanien
Tennsoldater Alymer Spanien
Tennsoldater Alymer Spanien
Tennsoldater Alymer Spanien
Tennsoldater Alymer Spanien
Tennsoldater Alymer Spanien
Tennsoldater Alymer Spanien

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TENNFIGURER, 1900-tal, bemålade digniteter, bl a "Alymer Spain", med Winston Churchill och Richard Nixon, höjd ca 6-11 cm

Ej fullt genomgånget, slitage

243958

2014-04-30