Gösta Werner litografier

Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WERNER, Gösta (1909-1992): Visor av Evert Taube, två portföljer med 61 färg- och sv/v litografier signerade Gösta Werner, verket numrerat 125/225, editerad av Galerie Aix, Stockholm

243961

2014-04-30