Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med kinesiska tecken, bär Jiajings sex karaktärers märke höjd 7,5, diameter 15,5 cm
Repor, bränningsdefekter
243973
2014-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här