Göran C Karlsson
2014-04-30
243982
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARLSSON, C Göran (född 1944): "Fönstret ut", signerad och daterad CGK 12, tempera på papper, bladstorlek 20,5x19 cm