Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av pagodlandskap och trädgård, konturerat brätte, 17x25 cm

Kantnagg, hårspricka

243996

2014-04-30