Kyrkbänkar i massiv ek

Kyrkbänkar i massiv ek
Kyrkbänkar i massiv ek
Kyrkbänkar i massiv ek
Kyrkbänkar i massiv ek
Kyrkbänkar i massiv ek
Kyrkbänkar i massiv ek
Kyrkbänkar i massiv ek
Kyrkbänkar i massiv ek
Kyrkbänkar i massiv ek
Kyrkbänkar i massiv ek
Kyrkbänkar i massiv ek
Kyrkbänkar i massiv ek

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KYRKBÄNKAR, 2 st, 1880-tal, massiv ek, skulpterad dekor, höjd 103, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, borrade för golv

244006

2014-04-30