Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KYRKBÄNKAR, 2 st, 1880-tal, massiv ek, skulpterad dekor, höjd 103, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, borrade för golv
244006
2014-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här