Ingeborg Andreasen oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREASEN, Ingeborg (1875-1950): Stilleben, signerad Ingeborg Andreasen 1905, olja på pannå, 37x32 cm

244016

2014-04-30