Elsa Franzén olja
2014-05-01
244078
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRANZÉN, Elsa (född 1913): Geometrisk komposition, signerad E.Franzén, olja på papper uppfodrad på pannå, 53x69 cm
Färgbortfall, revor