Elsa Franzén olja

Elsa Franzén olja
Elsa Franzén olja
Elsa Franzén olja
Elsa Franzén olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANZÉN, Elsa (född 1913): Geometrisk komposition, signerad E.Franzén, olja på papper uppfodrad på pannå, 53x69 cm

Färgbortfall, revor

244078

2014-05-01