Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, sengustavianskt, urtavla mäkt Lars Nord Örebro (född 1791), bronserat och bemålat fodral, höjd ca 215 cm, lod, pendel och uppdragsvev medföljer

Funktionen kan ej garanteras, tavla med krackeleringar, slitage

244089

2014-05-01