Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, 1800-talets mitt, fanérat i mahogny, urtavla i emalj, förgylld mässing, dekor av mytologiska figurer och blomsterslingor, höjd 35 cm
Senare urverk, nyckel saknas, sprickor
244100
2014-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här