Klubbat för:
3 600 SEK
1 000 SEK
STRID, Hardy (1921-2012): "Stilleben II", signerad o daterad H Strid -55, olja uppfodrad på pannå, 22x29 cm
Ramyta med avskav
244114
2014-05-02