Sevisdelar Kina

Sevisdelar Kina
Sevisdelar Kina
Sevisdelar Kina
Sevisdelar Kina
Sevisdelar Kina
Sevisdelar Kina
Sevisdelar Kina
Sevisdelar Kina

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVISDELAR, 7 st., 1800-tal, Kina, bestående av: 3 uppläggningsfat, längd 26-42 cm, 4 mattallrikar

Tallrikar samt 1 stort fat med sprickor och lagning

244131

2014-05-01