Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVISDELAR, 7 st., 1800-tal, Kina, bestående av: 3 uppläggningsfat, längd 26-42 cm, 4 mattallrikar
Tallrikar samt 1 stort fat med sprickor och lagning
244131
2014-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här