Åke Lagerborg skulptur

Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAGERBORG, Åke (född 1927): "Fallande svit", signerad och daterad Åke Lagerborg 1963, numrerad IV, sockel av trä, höjd inklusive sockel ca 14 cm

Halva skulpturen löst monterad

244157

2014-05-01