William Geddes oljemålning

William Geddes oljemålning
William Geddes oljemålning
William Geddes oljemålning
William Geddes oljemålning
William Geddes oljemålning
William Geddes oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GEDDES, William (1841-1884): Stilleben med fiskar, signerad W Geddes, otydligt daterad, olja på duk, ca 48x81 cm

Skador, retuscher, duken uppfodrad på pannå

244160

2014-05-01