Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DYCK, Anthonis van (1700-tal) hans art: Porträtt av kvinna, olja på duk, ca 60x45,5 cm
Renoverad
244168
2014-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här