Anthonis van Dyck

Anthonis van Dyck
Anthonis van Dyck
Anthonis van Dyck
Anthonis van Dyck

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DYCK, Anthonis van (1700-tal) hans art: Porträtt av kvinna, olja på duk, ca 60x45,5 cm

Renoverad

244168

2014-05-01