Harald Wiberg akvarell räv

Harald Wiberg akvarell räv
Harald Wiberg akvarell räv
Harald Wiberg akvarell räv
Harald Wiberg akvarell räv

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): "Räv som hoppar över ett dike", signerad och daterad Harald Wiberg dec 1952, akvarell med täckvitt och blyerts, 26x37 cm

244170

2014-05-01