Arvid Mauritz Lindström oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDSTRÖM, Arvid Mauritz (1849-1923): tillskriven, fjälllandskap, attribuerad a tergo, ej signerad, olja på pannå, 14x24 cm

244209

2014-05-01