Anshelm Schultzberg oljemålning
2014-05-01
244210
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945): tillskriven, "Motiv från Rämen", ej signerad daterad 84-91, olja på duk,22.5x33 cm