Golvlampa PH 80
Valmis
2014-05-01
244219
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
GOLVLAMPA, Danmark, Poul Henningsen för Louis Poulsen, "PH 80", märkt typ 128728, kromad och svartlackerad stomme, skärmar i plast, höjd 132 cm
Bruksslitage, en skärm med spricka och större nagg mot stomme