Golvlampa PH 80
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVLAMPA, Danmark, Poul Henningsen för Louis Poulsen, "PH 80", märkt typ 128728, kromad och svartlackerad stomme, skärmar i plast, höjd 132 cm
Bruksslitage, en skärm med spricka och större nagg mot stomme
244219
2014-05-01