Japanska träsnitt av Kunichika

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUNICHIKA, Toyohara (1835-1900), 5 st: Skådespelare, varav 3 dubletter, signerade bl.a. Kunichika ga o Kunichika hitsu, obanformat ca 33x23 cm, i passpartout

Skador, fläckar

244226

2014-05-18