P-E Böklin linoleumsnitt

P-E Böklin linoleumsnitt
P-E Böklin linoleumsnitt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖKLIN, Per Erik (1913-1999): Geometrisk komposition, signerad och daterad PE Böklin -50, 2/20, linoleumsnitt, bildmått 38x29 cm

244231

2014-05-02