Isabella Kristensson blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRISTENSSON, Isabella, som ogift Laurell (född 1921): Komposition, signerad och daterad Isabelle Laurell -88, blandteknik, 49x68 cm

Stiftmärken

244243

2014-05-01