Christian Valentinusen olja
Valmis
2014-05-02
244249
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
VALENTINUSEN, Christian (1903-1985): Fiskare vid stranden, olja på duk, otydligt signerad Christian Valentinusen, 100x145 cm