Christian Valentinusen olja

Christian Valentinusen olja
Christian Valentinusen olja
Christian Valentinusen olja
Christian Valentinusen olja
Christian Valentinusen olja
Christian Valentinusen olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALENTINUSEN, Christian (1903-1985): Fiskare vid stranden, olja på duk, otydligt signerad Christian Valentinusen, 100x145 cm

244249

2014-05-02