Leif Tjerned litografi

Leif Tjerned litografi
Leif Tjerned litografi
Leif Tjerned litografi
Leif Tjerned litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TJERNED, Leif (född 1942) (2 st): Stadsgata resp City lights, signerade Leif Tjerned 21/90 resp 213/220, litografi resp serigrafi, 50x70 resp 42x64 cm

244256

2014-05-02