Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REUTERSWÄRD, Patrik (1886-1971): Kvinna vid fönster, signerad P Reuterswärd, olja på duk, 79x63 cm
Skador, fläckar
244276
2014-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här