Göran Edvard Johansson blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON, Göran Edvard (1941-2009): Komposition, blandteknik på segelduk, signerad och otydligt daterad, längd ca 161 cm

244277

2014-05-02