Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅSLUND,, Kjell, (född 1948): Utan titel, signerad Kjell Åslund, daterad a tergo -88, tempera och akryl på pannå, 121x72 cm
Ytmärken, skador
244299
2014-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här