Kjell Åslund

Kjell Åslund
Kjell Åslund
Kjell Åslund
Kjell Åslund

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅSLUND,, Kjell, (född 1948): Utan titel, signerad Kjell Åslund, daterad a tergo -88, tempera och akryl på pannå, 121x72 cm

Ytmärken, skador

244299

2014-05-08