Sekretär 1800-tal
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1800-talets mitt, furu, bakomliggande lådinredning, lådfrontstycke med fanér i mahogny, senare mässingsbeslag i renässansstil, nyckel medföljer, höjd 106, 50x114 cm
Slitage, senare nyckel och ben
244309
2014-05-02