Relief skulptur Rolf Heljeved

Relief skulptur Rolf Heljeved
Relief skulptur Rolf Heljeved
Relief skulptur Rolf Heljeved
Relief skulptur Rolf Heljeved

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

RELIEF, Rolf Heljeved, fiskar i trälåda, blandteknik, signerad och numrerad 18/30, ca 85x51 cm

Skador,

244318

2014-05-02