Johan Mauritz Spathon oljemålning
2014-05-02
244323
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPATHON, Johan Mauritz (1818-1947): Landskap med gräsänder, signerad och daterad JM Spathon 1912, olja på duk, ca 54x85 cm